momentální pocit

zkus všechno, buď cool a hlavně žij svůj život!

28. března 2009 v 15:48 | slečna
Dnešek, včerejšek? umírání smíchy a jedna hádka! Vracet do normálu nezaběhlé, vracet se k zaběhlému.. rozhodla jsem se, že tu vystavím svoje "fotografie.. je to tvorba za včerejšek.. no je to šílené,a le já fotím ráda..


Nějak si nemůžu zvyknout na to, že všechno jde, tak jak má,a le zase vím, že to nebude moc dlouho a začnu si zase stěžovat, co je špatně a co by se kde dalo zlepšit.. Ne já jsem nechutný idealista, nechutný a nenapravitelný a zítra se jdu ztrapnit.. Co by Verunka neudělala pro svoje miláčky že? Vy jste ale jelita kluci.. všichni tři a proto Vás mám tak ráda.. jen my tři uvidíme, co z toho vyleze,ale jako vidím to šedě!
Stejně to bude nejúžasnější sranda i kdyby mi odpadla jedna basketbalová podpora.. / málem jsem napsala potvora, ale to on přece není ani jeden z mých dvou basketbalistů)...
já se na to na jednu stranu strašně těším a na druhou jsem tak nervózní.. jedno ale vím, pokud tam budou moji tři kluci, tak to bude úžasné.. doufám, že jako obvykle umírání smíchy,které k akcím s mou osobou patří...

už vidím náš bojkot Velikonoc a doufám, že to vyjde, protože to bude nejlepší věc na Velikonocích,a le Honzí to ještě neví tak pššt! :)


Hledá se nejlepší přítelkyně.. kdekoliv v Blansku, která mi bude rozumět a bude mít čas na to, řešit se mnou blbosti

17. března 2009 v 18:53 | slečna proudANDspoilt
Hledá se slečna, která mi ukáže, jaké je to mít nejlepší kamarádku!
Nepoznaná věc nebo jen touha mít spřízněnou duši?
Poslední dobou jsem maximálně zoufalá, jako bych nikam nepatřila.. Jako by se všechno najednou obrátilo a já seznávám, že nemám kamarádku.. nejlepší, nejdokonalejší a nejúžasnější dušičku, která by mi rozuměla a měla pochopení pro moje problémy.. jako by se stalo něco, co mi ukázalo pravdu..

Hledá se kamarádka.. ta z nejlepších!
*kamarády hledám taky,ale jednoho mám a myslím, že dva*

Chtěla bych aby toto četli .. Verushka a Honzí

3. března 2009 v 15:36 | slečna
Tak nějak málo tančím,
zpívám, brečím, líbám,
marně si hledám tep

Zpívám si tu písničku, která má tak úžasnej text? Doufám, že to změním, ale asi ne ..

Aspoň potápečem v hrnku se stát ..

Snaha neznamená vítězství.. Snažit se, snažit se a ? Nevyhrát? Ne to nemám ráda ..

A hloubku moře na dně talířů..

Napsala jsem jen necelé dva smysluplné řádky .. a stejně .. proč psát smysluplné věci? ...kdo mi vysvětlí, proč to tak je? proč se schovávám před holkou, která pro mě tolik znamenala, proč se vysmívám věcem, které mě bolí?

Všem strunám řeky toužím být tón ..

a kdo bude hrát na mě? Veru, Honzí, proč se mi vzdalujete? a ještě k tomu spolu.. jen já sama tam .. Všechno se nějak vzdaluje.. realita jako by ani nebyla a já si uvědomuju, že nežiju v tom snu, který jsem krásně vysnila, ale ve světě, kde je nenávist, láska, kamarádství, pomluvy .. Měla bych se smířit s tím, že jsem ztratila Verču,a le neumím to, sice pořád nadávám,ale každý škaredý slovo mě bolí, neumím o ní říkat hnusný věci, ne po tom, co se stalo.. Byla pro mě moc, řekla jsem jí věci, který nevěděl nikdo.. Prostě najk mi na tobě asi záleželo až moc a potom? Samo se to roztrhlo? Ne kdo to zavinil?

imaginární přítel

EDIT pro slečnu skleníkovou kytičku.. *.*

17. února 2009 v 19:35 | slečna
Je tak málo času nevím, jka jsem předtím mohla stíhat chodit na blog tak často a ještě trávit na počítači tak 2-3 hodiny.. V poslední době jsem ráda za deset minut! MOc se mi po vás stýská a doufám v krásný návrat, který se ale nebude konat příští týden, protože v sobotu slečna neslečna odjíždí na hory, kde si to míní užít.. Budou tam jen dva lidé které zná a ptom masa dalších nepoznaných lidí!
Snažím se o svůj školní prospěch, protože jak je mým zvykem musím udržovat jedničky už od začátku jinak to je blbost ..
Dneska jsem si koupila "pyžamo" na hory.. Je to thermo prádlo pod bundu a oteplováky, které jsem si koupila taky značkové .. Všechno jsem si koupila kvalitní a jsem ráda! Mám taky novou helmu, pod ni kuklu, no prostě budu nejhrubější lyžař!

včera byla Veronikaa..

8. února 2009 v 11:44 | slečna
jsem smutná a zároveň veselá .. Včera jsem měla svátek a skoro nikdo si nevzpomněl..No já to chápu,a le stejně je mi to dost líto, vzpomněl si jen Mirečeek, maminkaa a Ivetka! Takže ostatní zase budou dělat jako nemohli až to zjistí a bude trapasné..
Od všech, kdo mě neznají v reálu přijímám přání i teď, protože jste stejně nemohli vědět, že jsem Veronica.. mmch tohle je něco jako pobídka! xD

Včerejšek jsem si maximálně užila a to v Brně.. Nákupy a povídání, nákupy a povídání! Prostě dobrý den všichni...
Koupila jsem si místo Adidasek boty v Hmanicu za 700 a ještě jedny ve Streetu za 1100 ale ty jsou parádní, taky za tu cenu jsem si mohla koupit ty Adidasy, co se mi líbily! xD
Taky jsme si poseděly v kavárně, jen já mamina a Ivetka! fakt skvělé, včera jsem si tak zacpala bříško, že zase dneska budu muset cvičit a nejíst! Měla jsem jahodovou horkou čokoládu a potom na zklidnění bříška čaj.. Znáte kvetoucí čaj, to vám donesou konvičku a v ní je takový nic a to z toho tepla rozkvete do květiny a je to krásný.. Tu kavárničku tam milujeme, protože ta je strašný klid a nejsou tam takové ty pohrdavé číšnice, které když neuděláte útratu okolo 500 tak jste špatní.. V téhle kavárně jsou lidé s psychickým postižením ..Všichni jsou tam hrozně vstřícní a útratu jsme jim stejně asi za 500 udělaly! XD mmch strávily jsme tam asi čtyři a půl hodiny ..

EDIT: Ted mi napsala Mishiinka .. a přála mi k svátku! dokonalost toto! D


http://www.hokejkv.cz/foto_kva/04_plzen_promo/velta_promo_03.jpg
kvetoucí čajíček krása ne? a opravdu to tak vypadá!

P.S Omlouvám se, že dneska nefilozofju,a le nemám na to náladu, chtěla jsem si jen něco napsat! XDProblémy nech jít jen pod kolena ..(Zita Kabátová)

4. února 2009 v 9:49 | slečna
Proč je taková mlha, teda ne u nás, ale tam nad těma kopečkama .. Když je ráno mlha, znamená to, že bude typicky lezavá zima a když vystrčíte nos z domu začnete se celí klepat.. Mlha je jen voda a pára a přece tolik znamená, .. vypadá krásně na fotkách značí jaké bude počasí ..
Prší? No vzhledem k tomu, že nemám brýle nejsem si jistá, ale když prší ráda chodím ven a jen se procházím "mezi kapakami".. Když cítím déšť na svém těle jako ze mě smýval všechno, co mě tíží.. Jak říká slavná česká herečka Zita Kabátová: "problémy nechat jít jen pod kolena .."
je klidně, nefouká, až půjdou lidi z práce, teenageři a děti ze školy nebudou je bolet oči pod poryvem toho studeného vánku .. Stejně jim ale bude zima, protože mlha naznačuje, že venku se teploty šplhají sotva nad nulu ..
Neprší, ta důchodkyně, co jde támhle po ulici nemá deštník a věřte tomu.. Mám zkušenosti, že většina lidí v důchodovém věku má deštník a kapesník na "správném místě a ve správnou dobu".. Moje babička je zářným příkladem, protože já kapesníky zapomínám a ona mě jimi neustále zásobí .. Druhá babička je taková chodící pokladnice, ne pokladnička ale pokladnice.. Někdo z vás asi četl Babičku a ta měla truhlu, kam schovávala svou "minulost".. babička sice nemá truhlu,a le vzpomene si na úžasné věci ze svého dětství..
Třeba jednou mi vyprávěla o tom, jak se nad naším městem tehdy ještě okrasním a ne až tak velkým přehnala velká bouřka a oni potom chodili do lesa na dřevo, protože vítr vylámal stromy a zničil lesy.. A protože v té době ještě lidé nemysleli jen na sebe sešla se celá vesnice při obnovování lesního porostu .. Když se na to tak podívám, v dnešní době, kdyby se někdo odhodlal něco takového udělat, byla by to hrstka dobrovolníků, kteří by nemohli stačit .. Naše sobectví je nedozírné.. Vlastně morální ponaučení nikoho nezajímá, tak proč to tu zbytečně říkám? Každý má svou hlavu a udělá si vše po svém!


říkala jsem přece, že mlha je doknalá na fotografiích!

Z mnohého vědění mnoho smutku (bible)

19. ledna 2009 v 15:42 | slečna_neznámá^^
Ne vůbec jsem si nepřipadala zklamaně a nešla jsem schválně cestou, kterou nikdo nechodí, abych si mohla číst v učebnici dějepisu, kterou mi darovlala profesorka Fránková abych se měla z čeho učit na olympiádu. Ne vůbec jsem nebrečela, ne vůbec jsem si nedělala hlavu a nepřemýšlela pořád nad tím problémem,který nedokážu vyřešit a asi ani nemá cenu ho řešit!
Všechno jsem pokazila nějakou věcí, která bohužel mému myšlení stále uniká a já nevím, proč se tak stalo, všechno už jsem probrala od začátku do konce a nedocházím k výsledku proč!

Jak je smutné utěšovat se myšlenkou, že jiní jsou na tom hůř. (Oscar Wilde)

Být šťastný znamená mít to, co srdce potřebuje. (Jörg Zink)

Láska nás činí mocnými vůči druhým, avšak bezmocnými vůči sobě. (André Brie)

Nějakmi i uniká to, co mě trápí,a le doufám, že po tom, co jsem si napsala do deníčku všechno co vím, se k tomu doberu, i kdyby mi to mělo zabrat bůhví kolik času!
Zbytkové emoce jsou v normálu, teda tím myslím školu, jen jsem zjistila, že nemám chut se bavit s těma lidma, kterým jsem takovou dobu říkala kamarádi a bez kterých jsem nemohla žít, ještě před pár dny jsem je milovala ted je ignoruju!

Zkoumáme-li všechny velké pravdy, zjistíme nakonec, že jsou jednoduché a snadno pochopitelné. Pokud ne, nejde o velké pravdy. (Napoleon Hill)

Všechny velké pravdy se doopravdy skrývají v nás a tak musíme dát průchod tomu uvnitř, co říká prvadu a miluje..


http://www.nataliedee.com/033006/totally-great.jpg

štěstí je umění být spokojen ..

11. ledna 2009 v 18:53 | slečna_neznámá^^
Všechno se mění a já se rozhodla změnit s ze dne na den.. už nikdy nebudu ta stará Veronica .. prostě změním se, kvůli sobě, kvůli okolí, kvůli rozhovoru mezi mnou a mým otcem, mému pesimismu a mé touze vítězit sama nad sebou..
Zítra vejdu do školy a ostatní to sice nepoznají,a le budu jiná.. Díky, že jsem si založila deník, který ted tahám všude s sebou, kterému mohu říct všechno... To je to, co mi chybělo ..!
↑ Lilly myslím, že pro mě víc znamená naive ale i toto ..↑
Nějak jsem si uvědomila velkou chybu, odlučovala jsem se od okolí a stavěla na odiv to, co za obdiv nestálo, snažila jsem se vystavět svůj život na lžích a lhala jsem si sama sobě do rukávu.. to se mi nevyplatilo a ted vím, že to není to co chci!
↑ tuhle skupinu jsem jednu dobu milovala a doted mě její hudba irituje k různým pocitům a vzpomínkám z dob, kdy jsem ještě neviděla sama do sebe ..↑

takže vážení změna nastává! Připravte se na slečnu_neznámou, ne už slečnu_která není, nebo dokonce mill_mimi

Jestli tu nejsi.. vlastně ne.. ! Aneb když si opravdu nevíte rady ani pomoci

7. ledna 2009 v 20:24 | slečna_neznámá^^
Hallo,
nikdy jsem se necítila tak lehce, prostě se mě nic nedotýká a já nemám potřebu s někým mluvit a o nic se nezajímám a všechno jde vedle mě! Pasivní jednání .. tak se tomu říká!
po tom, co jsem byla dneska dokonale ponížena učitelkou a vlastně i sama sebou, jsem se rozhodla, že se nebudu zabývat tím, co se stane. Nějak už nechci řešit nic a chci jen volně dýchat! je to jen momentální pocit, ale je toho na mě moc. Mám strach, že to sama nezvládnu!
každopádně zítra píšeme test z matiky, kterej nedopadne dobře ..
nevěřím tomu, že jsem takto propadla .. ty slyzy, který poslední dobou jen tak pro nic prolívám jsou moc horký.. nechci se tu litovat, ale nemám jiné východisko než plakat a představovat si vše lepší.. mimochodem písnička od Sama Sparro všichni asi znáte, ale toto mi pomáhá ..

Vlastně jak mi dneska Honzík nabádl hru Milionář tak to udělám i já ..
Co myslíte, že mám udělat:
a) začít vše řešit
b) přestat se trápit
c) dál plakat a řešit to až moc
d) dokončit všechno, co začalo

jen jedna odpověd je správná podle mě,a le zajímá mě Váš názor!

 
 

Reklama