chorobomyslné záchvaty

přechodné bydliště!

9. dubna 2009 v 9:36 | slečna
stěhování?
ne pouze přechodné bydliště pro moji duši

Best friends are forever in my heart, so I hope I am in their too..

26. března 2009 v 19:16 | slečna
Slečny a pánové, kterým důvěřuju? jo tak těch se moc nenajde,ale ráda bych tu zdůraznila některé..

Ríša.. jako forever s ním ne? dřív to nebylo takové jako ted.. ne náš dnešní výlet? ne nedá se to popsat, jaký jsem z něj měla výloch! Nikdy jsem si nebyla jistá, zda mu můžu 100% důvěřovat,ale už vím, že on nezklame! Protože podezdřívat tohoto milého tvora je jako zradit sebe.. Dokud mě nějak zvlášť nezraní, tak se mě nezbaví.. a mmch míním k nám do party přibrat i jednoho klučinu, Ríša i já víme a on asi taky..
Takže až zase někde uvidím možnost okamžitě se jí chytam a do školy s Julinkou už asi nebude, protože do školy s Ríšou to jsou nejvíc kecy.. Třeba náš dnešní OCAS, OCÁSEK a OHON že? Prý "nemůžu posoudit, co má váš tatka.. Ale on má nekratší vlasy z celý rodiny.. ECHM tak jsem to nemyslela!" xD
jako Ríša to asi láska nebude, ale rozhodně je to víc než super přátelství.. je to totiž NADpřátelství.. (to znamená, že je to nejlepší přítel)
peace s tebou.. xD

Nehorázně mi na vás záleží a jen proto o Vás píšu, alias to znamená to, že bude pokračování, jenmusím sehnat fotku Honzího, protože to je to nejdůležitější společně s Ríšou a Barunkou..

Hot summer.. hot-hot-hot summer!

20. března 2009 v 20:28 | slečna
Bože .. takové dilema jsem neměla už dlouho, ale stejně pořád vítězí pocit, že musím udělat správnou věc.. Jak dlouho mi to vydrží? co když se jednou rozhodnu raději pro samotu než pro toto, co mám teď?
Co když jednou převládne pocit, že není dost být jen pro jednou a budu se chtít rozlétnout.. Jako pták.. Jen roztáhnout křídla a letět, kam až mě ponese .. Ne nepřemýšlím tu o sebvraždě, ale o tom, zda jsem se nezabrzdila na stupni, odkud už se nedostanu dál.. Třeba bych si měla rozšířit obzor a pokusit se poznat nové lidi..
Dneska jsem se nějak nedopatením znovu "začala bavit" s Alínkem a mám docela dobrý pocit z toho, jaký teď je .. Je to hrozně milý človíček, který dokáže chápat.. Třeba se sním zase někdy v nejbližší době uvidím, což bych moc ráda! Děkuju bohu za sůj blbej pozdrav protože díky nemu budu možná moct pomoct Honzímu..!

och stydím se,ale řetězák

15. března 2009 v 12:18 | slečna
Nej. herec :Gedeon Burhkhard, Hugh Laurie, Johnath Rhys-meyers

nejdřív byl záchod, potom bidet a potom? SAVO..

12. března 2009 v 19:41 | slečna
Dnešní den, znamení smíchu, krásných věcí,ale i mojí podlosti!+ fialové barvy!
Všichni moji přátelé jako by se vraceli a já si uvědomuju, že bez přátel to nejde! Přece jen potřebujeme oporu a lásku, pochopení, které poskytují přátelé.. Bez přátelství je život prázdný a jako by ani nebyl..
Poslední dobou si uvědomuju víc věcí a jsem ráda, že se mi vrací zpátky moje smíškovost.. pořád se směju a starosti se stávají menšími..
Jako bych se nezabývala problémy a celou dobu jen prochlámala.. dneškem a včerejškem..

např chemie: U:"Já nechápu,c o na tom nechápete!"
kámoš: " já zase nechápu, co na tom máme chápat!"

nebo třeba když si jedna holčena na včíslení oxidu siřičitého nesla k tabuli periodickou tabulku prvků..

"Vyčísli tu sloučeninu! a přidej oxidační čísla!"
já prej: "jedna a čtyři."
a milí: "jedna a čtyři .."
a me na to: " Ne obráceně.."

Dneska v dějepise..
já prý:" nejdřív by záhod a a potom bidet .. a dále SAVOO. je radost u nás posedět! xD "

poslední dobou je opravdu veselo a navíc jsem si obarvila vlasy..!dneska jse udělala blbost? Ne jen jsem se konečně odhodlala .. a ono to nevyšlo ..:(

4. března 2009 v 18:24 | slečna
trošku mi to připomíná moje a Patovy přemety .. na lyžích samozdřejmě
ne nebudu na to myslet ..X(

Potkávám a zase obcházím tuto slečnu.. Stále ji vidím a přece jako bych nebyla s ní ani bez ní .. Je to jako mnoho let a přece je to jen rok! Co tu ještě píšu?! Já už přece něco udělala, takže výčitky svědomí by mi neměli říkat Dobrý den.. Zdravím už jenom odpuštění a Verushku, protože to je to nejmenší co mohu udělat..
kompenzace mých špatných nálad? proč mám pocit, že chci víc.. nechci jen tak nečinně stát.. Doteď jsem všechno nebrala na vědomí, ale když jsem asi po půl roce slyšela Verunku smát se, jako by se mi vybavilo pár týdnů života ..hodila jsem je za sebe? jako bych nechtěla být tím, co jsem byla .. Změnila jsem se? Změnila .. změnila? jak to poznám? Kdo mi řekne, jaká jsem byla..
myslím si snad, že sama před sebou obstojím s omluvou sama sobě? ne jsem jako nejvyšší soud.. nejvyšší instance, která neodpouští a neodpustí mi ani ona ani on, ani oni! Kdo mi odpustí, kdo mi ukáže cestu z toho kruhu, který mě uzavřel..?
Nezáleží na tom, co jsem řekla, stalo se .. stalo se toho mnoho.. stalo se toto, tamto ..
všechno má nějakou cenu.. emoce, peníze, sílu, energii, za všechno zaplatím! Za neúmyslný rozchod s ní platím jejím vztekem a Honzího trpělivostí .. jako by to nebylo dost, proč musím platit? Přece jsem nedostala žádnou službu ani statek? ne to je směnný obchod, kterému se říká život!
Stačilo by říct vzpamatuj se, ale já to nepochopím! nechci protože já toužím po tom mít zase spoustu kamarádů, který jsem ztratila .. Miishku, Verushku, Barunku.. co stojí za tím, že všechno odchází a nenásleduje to nová zkušenost? Minulost se poutá s budouctností a přítomnost jako by nebyla .. Doufám jen, že někdy bude chvíle, kdy si s Verunkou budu moct promluvit jako kamarádka a ne jako ta holka, která zradila sebe ..
Ten text není celý,a le jsou tam jen části vyjadřující to, co cítím ..
Chtěla bych, aby toto Verunka četla, chtěla bych,a by mě pochopila a to je věc, která se nemá stát .. :( Kdo by jí dal můj blog? Jak by to mohla pochopit, když asi ani nechce!

All I wanna do is walk away,
'Cause I don't wanna lie to you.
Something in your eye says "Please, Don't go…".
But I just wanna walk away..

(Vše co chci udělat, je odejít,
příčina je, že ti nechci lhát.
Něco ve tvém oku říká "Prosím, neodcházej..."
Ale já chci jen odejít.)

It doesn't matter what I'll say,
It doesn't matter what I'll do..
Can't make it right, even though I want, to

(Nezáleží na tom, co říkám,
nezáleží na tom, co dělám.
Nemůže to skončit správně, ačkoli chci.)

I lived through life, it wasn't fair..
I'll say good-bye because I..
Because I care.

(Já žila skrz život, nebyl to trh.
Rozloučím se, protože...
protože mi na tobě záleží.)

Ale Buďoo, ty jsi přece jenom můj .. aneb francouzsky rychle a zběsile, jak chodíme padesátkou a ty lyže ti přejedu a ty se pose** holka .. znamená lyžák v Lipové ..

28. února 2009 v 17:58 | slečna
Návraty jsou hnusná věc, tím víc, když musíte opustit super lidi, který jste si moc oblíbili a vrátit se do stereotypu, kdy musíte potkávat staré přátelel a s těmi ostatními? ne, jen možná občas potom zajedu sama do brna za Martinem a aničkou .. :)
Všechno bylo super, nevěřila jsem tomu, že zvládnu svůj první "tábor" bez lidí, který znám,a le hned první den v autobuse jsem si oblíbila Martina, se kterým jsme se později provázeli všude..s kikou jsem vycházela velmi dobře a na pokoji jsem spala s dalšíma čtyřma holkama a Kikou..
Sylvinka fakt úžasná holčena, která nám bohužel ve středu odjela do Alp .. fakt jsem s ní měla úžasné kecy jako ona forever ..
potom dvě holčeny, který jsme prvně považovaly za namyšlený máně .. Monča a Zdenda ..
Mončaa .. fakt dobrá obludka, stejně nejlepší její jízda na snowboardu, měli byste to vědět, protože ona si při tom amatérství obrazila ruku .. včera jsme jí to sundávaly z pracky s holkama a pokoušely si to na ni narvat!
Zdendaa. aneb Samara taky úžasný kecy a co na ní fakt miluju tak to její POLICIE triko ve kterým spala .. jako největší kecy ..
Anička.. strašně prdlá holčena .. prý ty jsi ale blondýna.. ne nic proti! xD jakože jízda na kotvě s tímhle střevem je úpe nejlepší stejně jako my dvě na lyžích to bylo mooc! xD

dalším mým objevem byl Martínek .. fakt super kluk,se kterým jsem si zažila věci.. jízda na kotvě s ním se ale nedala srovnat s nikým, ani Anička na něj neměla a večerní lyžování s tímto miloušem mě totálně bere .. jako domluvili jsme se, že jestli pojedeme i příští rok tak si vezmeme snowboard a doufám, že se někdy domluvíme a on a já půjdeme na prohlídku do brna ..
Martínkův brácha Tomášek měl sice 17, ale stejně chlape obdiv tebe na těch bladech to byla totální krutost .. prej dneska jsem vstal a spadl jako špalek.. nejvíc s tebou borec, jak seš sám tak tě nepřekonají ..
Dominik alias Buďaa.. taky uchvádlo z těch jeho keců prej teď by to chtělo nějakou pěknou snowboarďačku ... Peťoo (mmch to byl boreček)
Adam alias Hofec .. taky boreček občas z něho úpe sme uchcávali .. jako jeho styl lyžování nepřekonáte .. jako rychlost 30 km/h.. stejně nejlepší pozice na zádech aneb ve dne koukám na hvězdy protože lyžobely mě serou! XD
Dále basketbalisti Odra, Jára, Vojta .. ty jsem moc nepoznalal, ale neustále spali u náís na pokoji u oblud .. XD
Peťaa největší borec, sice měl trapné kecy s borcema,a le sám jako chcaní z něj úpe!
Vojta alias sekačka .. on mi málem zlomil zápěstí a udusil mě, kdyby mě Martínek nezachránil .. stejně jsem Marťu pak vyválela se sebou a Zdenem v posteli .. xD

Jako hory se velmi povedly, lyžování bylo každý den dvakrát,a el třikrát jsem šla na noční, kdy nám jednou nejely permice, což mě neskutečně štvalo, ale jako stejně nejvíc.. Na druhým jsem byla jen já s Marťem, ale stačili jsme si .. třetí s Aničkou i marťeem .. taky úpe sem uchcávala a hlavně když jsme pak zajeli na sjezdovku, ketrá nebyla osvětlená a byla přísně zakázaná a tam jsme koukali na hvězdičkyy .. Jako ve dne taky super ne, stejně potom už ta sjezdovka slušně namrzala a když jsem to jela corssem přes hrany tak to podkluzovalo úpe nehorázně .. stejně nejvíc hláška : " tvl vždyť první den jsi dělala obloučky přes celou sjezdovku a teď jezdíš normálním šusem .."
Jako jeden den jsme jeli do Petříkova a tam taky slušný kecy ne? na spodu červené sjezdovky normálně černej šuš .. xD no zítra ještě napíšu .. :)

Vynikající a skvělý osud vzbuzuje závist. (Cicero)

5. února 2009 v 8:00 | slečna
Škola? Ach to hnusné vstávání do zimy, lezavého mrazu a pohledu mé kamarádky Julinky .. Někdy si říkám, že by školu měli zrušit.. Ale přece nechci, protože škola mě obohacuje .. Znám jeden krásný citát, který se hodí ..
Hluboko sběhlý v knihách, v něm samá mělčina.
Krásně se hodí na to, že se snažíme být stále chytřejší .. Nikdo přece nechce skončit jako omezený tupec. Všichni se v budoucnosti vidí jako doktoři(můj případ), právníci, architekti.. Jen málo lidí si stanoví svůj životní cíl nízko ..
ale to odbíhám od tématu .. víme to všichni, že nás čekají jarní prázdniny.. celý týden nicnedělání a užívání si tepla domova! Někteří z nás se chystají na hory, což je můj případ, ale není špatné celé dny prolenošit! Třeba doufám, že se v neděli domluvím s některou mou kamarádkou abychom zašli na pizzu a popovídaly si o problémech, kterým se za pár let zasmějeme.. Přece je důležité užít si ty chvíle, které nám později už nikdo nevrátí..
No moje hory nebudou až tak honosné.. Jedu jen do Jeseníků, ale doufám, že bude zábava, jede tam i moje učitelka češtiny a strašně upovídaná kamarádka (bohužel povídá pořád jen o sobě) ... příští rok se chystám do Anglie(teda pokud to všechno vyjde) tak budu ten nynější pozorovat krásu Čech, které jsem nikdy nepřišla na chuť ..
Tito dva lidé jsou jediní, které na horách budu znát a doufám, že v případě nouze mi poskytnou ochranu .. Možná tam pojede ještě nějaký mně známý člověk,ale rozhodně z toho mám docela dost strach!
Stejně ale bude srandovní až po roce stoupnu na lyže a jelikož nejsem žádný super lyžař, někde 100% hodím hubu ..
Ještě mám hodně času, takže na hory moc myslet nebudu,ale co.. míním si je užít ..


oh moje lyže taky po cestě ztratí majitele .. xD

Myšlenka .. můj první pokus o báseň .. omluvte to!

21. ledna 2009 v 18:45 | slečna_neznámá^^
Myšlenka

Myšlenku černou zahání
jen další nové poznání,
jenž aktivita nemilá
v srdci ti dávno pohřbila.

Myšlenka černá zahání
jen krásné nutné poznání,
jenž aktivita nemilá
jak v zem do rovu pohřbila.

Myšlenky, bílé poznání
jenž s černou se tam pohaní,
jak anděl s ďáblem proti jsou,
v tvé duši navždy zůstanou.

Myšlenky, bílé poznání
jenž s černou dál se vyhání,
jak anděl s ďáblem v sporu jsou
kradou neprostupnou se tmou.

Myšlenky jako ptáci jsou,
uletí nebo zůstanou.
Snad zakusíš to poznání,
jenž černá vrána zahání!

Okus i prospast
i bolest zlou,
nechť bílé pocity ti zůstanou.
to bílé, bílé poznání
vránu bláznivou zahání.


Všude okolo mě je milion tváří a přece dál volím tu jednu, možná víc, které znám! Ne nejdu nikam ..

20. ledna 2009 v 19:18 | slečna_neznámá^^
Bez vysvětlení,a le po hlavě se vrhám do té nové věci, která mě posedla a kterou se pokouším zahnat myšlenku na to, co jsem podvědomě nazvala špatným! Nějak se snažím být pozitivní a všechno, co jde vytlačit z mysli a myslet si, že všechno, co ted je mě těší a já se bavím ..
Ne, že bych to zvládalal v plném rozsahu, ale jinak si myslím, že pokusy, které se setkávají s metou "Úspěch" budou přibývat a všechno, co se stane bue v tom nejlepším slova smyslu!
Všechny ideály za které bojuju stvárním jedním nápisem "ŠTĚSTÍ" a ten i přesto, že je v dáli budu hledat a postupně nebo taky možná potupně se vrhat do nových věcí!

Nikdy nevysvětlujte. Přátelé to nepotřebují a nepřátelé vám stejně neuvěří. (leonardo da Vinci)

Kdo přemůže svůj hněv, ten přemůže i nepřátele.

Nepřátelé jsou všude.. Nikdo doopravdy neví, komu věřit a komu ne, ale já vím, že mám jednoho nebo možná dva lidi, kterým bezvýhradně věřím!


Na světě mám jen jednoho skutečného nepřítele -a to jsem já sám. (Christian Morgenstern)

Všichni lžou.. jen já jsem k sobě stále upřímná!

15. ledna 2009 v 15:07 | slečna_neznámá^^
Kdo si lže do kapsy vyhrál!
Všichni se staví k problémům jinou částí těla než by měli a to mě trápí nejvíc..
Přece nemůžu řešit problémy s hlavou zahlcenou osbními pocity a postřehy "ze zákulisí" tomu se už potom neříká objektivita, kterou tolik požaduju já i ostatní lidé! miluju ten pocit, kdy vím, že mi lžou, všichni jsou inkognito a prostě něco plácnou..
Vždyt ona mě ani nezná a neví, že lžu.. pocit, který je jim vidět v tváři! Mluvíte s nimi už 8 let skoro každý den a oni se snaží zatajit něco, co nejsou schopni! Herecké schopnosti posledních generací mizí i s talentem! Takže mezi námi nejsou tak dobří herci, kteří by mohli pocity skrývat za masku!

Krásný pocit, že jsem v bezpečí prasknul a můj deníček se bude asi plnit jen nápisy: " Nevím na čem jsem, všichni lžou!"

Brečela bych, ale už nemůžu.. Všechny slzy na dnešek jsem stačila vyčerpat a křičet taky nemůžu! Prosím nechte mě odejít .. za tím bílým světlem! Za tou spásou, která by mi ulehčila..!

Můj deník a já .. aneb jak pokračuje proměna!

13. ledna 2009 v 19:03 | slečna_neznámá^^
Proměna mého já pokračuje echm .. snad zdárně.. to by měli soudit jiní .. Ale já osobně se nsažím a moje snaha koukám někam dál na ten vysněný obraz.. Dnešní den mě nějak uspokojil, test z dějepisu byl primitivní a matematika nsad nebyla nejhorší písemnkou, kterou jsem napsala. Co mi však nepřidává štástných úsměvů na tváři je nálada několika lidí a taky moje zbabělost promluvit si s jednou slečnou, se kterou se už dlouho hádám a nějak nemůžeme najít řešení, které by odpovídalo dané situaci!
Lady Gaga je pro mě vzor, vypadat jako ona byla bych štastná,a le to se mi nepovede! No stejně budu vždycky ta škaredá, ale zpravila jsem si dneska sebevědomí, když jsem viděla holku bráchy Honzíka ... oproti ní jsem vypadala í já dobře!

Prostě mi držte pěsti a já se jdu učit, protože si zrovna ted všichni vymysleli testy ..

deine slečna_neznámá

Stále mimo ..

8. ledna 2009 v 17:14 | slečna_neznámá^^
A čeho se vlastně bojíš?
Zodpovím otázku, která vypadá jednoduše, ale u mě zahrnuje mnohem víc, než jen jednoduchou odpověd!
Bojím se, že ztratím jediné lidi, kteří jsou mi ještě drazí, svoje přátele a speciálně jednoho, kterého miluju, ale nedokážu se chovat jinak než jako hloupoučká husička, která si pouze z čehokoliv utahuje a ráda si hraje na chytrou.. Mám pocit, že to nejsou oni, kdo by se měl polepšit,a le já.. já sama se stávám hnusnou a zatrpklou husou ..
Prostě pořád na všechny žárlím, mám problém udržet toto všechno uzdě a proto se všechno děje .. Ne proto, že bych to chtěla, že by to chování bylo uvědomělý.. Prostě se chovám jako normálně a z toho se vymění všechno.. začnu do všech rýt a mít blbý kecy.. potom dojdu domů a všechno si uvědomím, začnu brečet a tak to je pořád!
Další věc, které se obávám je, že se celej svět, který si tak pracně buduji se zhroutí, prostě si podtrhnu sama jeden kousek a všechno spadne .. Nerada začínám od začátku a protože se pohybuju jako slon v porcelánu, tak se domeček dost houpe a základy už moc dlouho nevydrží!.. prostě je to všechno moc křehký, pro někoho jako já!
Dále mám docela pocit, že se mi hroutí můj systém ve škole, ne že bych měla horší známky, ale začínám mín vycházet i s učiteli .. nebo mi to příjde, ostatní mi tvrdí, že ne .. Všichni se mi snaží namluvit, že se nic nezměnilo ..
Taky hrozně žárlím a nejenom na toho jednoho člověka, ale i na svoje ostatní přátele a to kvůli úplným blbostem .. jako třeba, že nic nevím o tom, o čem si povídají, ale není to žárlivost jako taková, je to něco jiného! A s milím jsem se dneska kvůli své žárlivosti pohádala .. nějak už mi není moc dobře a to mě děsí!


můj vzor..

4. ledna 2009 v 18:13 | slečna_neznámá ^^
HALLO,
do Nového roku přeji všem všechno nejlepší a víc se tím zabývat nebudu, nemám ráda předsevzetí, protože je stejně poruším..
ale raději bych se věnovala tématu můj vzor.. Máte svůj vzor? Myslím, že je důležité mít vzor. Člověk je sice originál, ale vzor není od toho abychom ho kopírovali, ale aby nás podporoval v touze být lepší..
nemusím českou hudbu, ale toto je pěkný!
popravdě řečeno vzory typu Britney Spears se mi nějak vyhnuly, myslím, že toto není vzor pro mě, ale jak víme, každý je jiný!
Kdopak by hádal, že si vyberu za vzor
SIRA WILLIAMA OSLERA
no vlastně asi nevíte, kdo to je .. ne že bych se Vám divila, nemůžeme znát všechno, všechny ..
Sir William Osler byl lékař. On byl nazýván jedním z největších ikon moderní medicíny, otec moderní medicíny.
je toho o něm známo mnohem víc, ale tyto informace za všechny .


popřemýšlejte o svých vzorech
slečna

volnost, která spoutává .. chlad, který dokáže zahřát ! normální nadpis.. u mě nemožné!

30. prosince 2008 v 8:50 | slečna _neznámá ^^
jak říká můj tatínek a maminka si ráda přisadí, kdyby nebyly ryby, nemuseli by být rybníky..
Kdyby nebyla láska, nemusel by se člověk trápit, ale také by nezažil mnoho dobrých věcí.. Kdyby nebyl smutek, člověk by možná nesmutnil, ale zase by nevěděl, že všeho si musí vážit! Všechno, co máme, jsme dostali možná jen tak a možná jako poučení, jediné, co nkdy nezjistíme, zda je pravdivá první nebo druhá možnost!

Vím, že hodně z vás ta písnička nezaujme, ale já mám Eve moc ráda ..
Vlastně jsem se tu ještě nevyjádřila ke těmto Vánocům že? a to ta doba není až tak daleko! Vánoce se mi poslední dobou nejeví jako svátky klidu a míru, ale materiálnosti .. Prosě čím víc dárků, tím lépe, ale občas dokáže zahřát, že si na Vás někdo vůbec vzpomněl .. Přece nejde jen o to, zda ta kabelka stála 500 nebo 1000, jde o to, jakou ji shledává ten druhý člověk .. Prostě mi nikdo nevymluví, že se Vánoce nezměnili a taky tím, jak mi přibývají roky zjistuju, že to bylo celé jen o té dokonalé iluzi, kterou na mě nahráli rodiče, to ta mě na Vánocích přitahovala ..

Takže k tomu, co jsem dostala .. asi 12 triček.. potom hrozná kvanta kosmetiky, peníze, voňavky, knihy .. z těch bych vypíchla pouze Dr.House, kterého jsem si opravdu moc přála!
Ted tu sedím v tričku s pandou, které nebylo moje, ale JEHo a které jsem si vyškemrala a voním jako on!
 
 

Reklama