Březen 2009

zkus všechno, buď cool a hlavně žij svůj život!

28. března 2009 v 15:48 | slečna |  momentální pocit
Dnešek, včerejšek? umírání smíchy a jedna hádka! Vracet do normálu nezaběhlé, vracet se k zaběhlému.. rozhodla jsem se, že tu vystavím svoje "fotografie.. je to tvorba za včerejšek.. no je to šílené,a le já fotím ráda..


Nějak si nemůžu zvyknout na to, že všechno jde, tak jak má,a le zase vím, že to nebude moc dlouho a začnu si zase stěžovat, co je špatně a co by se kde dalo zlepšit.. Ne já jsem nechutný idealista, nechutný a nenapravitelný a zítra se jdu ztrapnit.. Co by Verunka neudělala pro svoje miláčky že? Vy jste ale jelita kluci.. všichni tři a proto Vás mám tak ráda.. jen my tři uvidíme, co z toho vyleze,ale jako vidím to šedě!
Stejně to bude nejúžasnější sranda i kdyby mi odpadla jedna basketbalová podpora.. / málem jsem napsala potvora, ale to on přece není ani jeden z mých dvou basketbalistů)...
já se na to na jednu stranu strašně těším a na druhou jsem tak nervózní.. jedno ale vím, pokud tam budou moji tři kluci, tak to bude úžasné.. doufám, že jako obvykle umírání smíchy,které k akcím s mou osobou patří...

už vidím náš bojkot Velikonoc a doufám, že to vyjde, protože to bude nejlepší věc na Velikonocích,a le Honzí to ještě neví tak pššt! :)Best friends are forever in my heart, so I hope I am in their too..

26. března 2009 v 19:16 | slečna |  chorobomyslné záchvaty
Slečny a pánové, kterým důvěřuju? jo tak těch se moc nenajde,ale ráda bych tu zdůraznila některé..

Ríša.. jako forever s ním ne? dřív to nebylo takové jako ted.. ne náš dnešní výlet? ne nedá se to popsat, jaký jsem z něj měla výloch! Nikdy jsem si nebyla jistá, zda mu můžu 100% důvěřovat,ale už vím, že on nezklame! Protože podezdřívat tohoto milého tvora je jako zradit sebe.. Dokud mě nějak zvlášť nezraní, tak se mě nezbaví.. a mmch míním k nám do party přibrat i jednoho klučinu, Ríša i já víme a on asi taky..
Takže až zase někde uvidím možnost okamžitě se jí chytam a do školy s Julinkou už asi nebude, protože do školy s Ríšou to jsou nejvíc kecy.. Třeba náš dnešní OCAS, OCÁSEK a OHON že? Prý "nemůžu posoudit, co má váš tatka.. Ale on má nekratší vlasy z celý rodiny.. ECHM tak jsem to nemyslela!" xD
jako Ríša to asi láska nebude, ale rozhodně je to víc než super přátelství.. je to totiž NADpřátelství.. (to znamená, že je to nejlepší přítel)
peace s tebou.. xD

Nehorázně mi na vás záleží a jen proto o Vás píšu, alias to znamená to, že bude pokračování, jenmusím sehnat fotku Honzího, protože to je to nejdůležitější společně s Ríšou a Barunkou..


Hot summer.. hot-hot-hot summer!

20. března 2009 v 20:28 | slečna |  chorobomyslné záchvaty
Bože .. takové dilema jsem neměla už dlouho, ale stejně pořád vítězí pocit, že musím udělat správnou věc.. Jak dlouho mi to vydrží? co když se jednou rozhodnu raději pro samotu než pro toto, co mám teď?
Co když jednou převládne pocit, že není dost být jen pro jednou a budu se chtít rozlétnout.. Jako pták.. Jen roztáhnout křídla a letět, kam až mě ponese .. Ne nepřemýšlím tu o sebvraždě, ale o tom, zda jsem se nezabrzdila na stupni, odkud už se nedostanu dál.. Třeba bych si měla rozšířit obzor a pokusit se poznat nové lidi..
Dneska jsem se nějak nedopatením znovu "začala bavit" s Alínkem a mám docela dobrý pocit z toho, jaký teď je .. Je to hrozně milý človíček, který dokáže chápat.. Třeba se sním zase někdy v nejbližší době uvidím, což bych moc ráda! Děkuju bohu za sůj blbej pozdrav protože díky nemu budu možná moct pomoct Honzímu..!


Hledá se nejlepší přítelkyně.. kdekoliv v Blansku, která mi bude rozumět a bude mít čas na to, řešit se mnou blbosti

17. března 2009 v 18:53 | slečna proudANDspoilt |  momentální pocit
Hledá se slečna, která mi ukáže, jaké je to mít nejlepší kamarádku!
Nepoznaná věc nebo jen touha mít spřízněnou duši?
Poslední dobou jsem maximálně zoufalá, jako bych nikam nepatřila.. Jako by se všechno najednou obrátilo a já seznávám, že nemám kamarádku.. nejlepší, nejdokonalejší a nejúžasnější dušičku, která by mi rozuměla a měla pochopení pro moje problémy.. jako by se stalo něco, co mi ukázalo pravdu..

Hledá se kamarádka.. ta z nejlepších!
*kamarády hledám taky,ale jednoho mám a myslím, že dva*


och stydím se,ale řetězák

15. března 2009 v 12:18 | slečna |  chorobomyslné záchvaty
Nej. herec :Gedeon Burhkhard, Hugh Laurie, Johnath Rhys-meyers

nejdřív byl záchod, potom bidet a potom? SAVO..

12. března 2009 v 19:41 | slečna |  chorobomyslné záchvaty
Dnešní den, znamení smíchu, krásných věcí,ale i mojí podlosti!+ fialové barvy!
Všichni moji přátelé jako by se vraceli a já si uvědomuju, že bez přátel to nejde! Přece jen potřebujeme oporu a lásku, pochopení, které poskytují přátelé.. Bez přátelství je život prázdný a jako by ani nebyl..
Poslední dobou si uvědomuju víc věcí a jsem ráda, že se mi vrací zpátky moje smíškovost.. pořád se směju a starosti se stávají menšími..
Jako bych se nezabývala problémy a celou dobu jen prochlámala.. dneškem a včerejškem..

např chemie: U:"Já nechápu,c o na tom nechápete!"
kámoš: " já zase nechápu, co na tom máme chápat!"

nebo třeba když si jedna holčena na včíslení oxidu siřičitého nesla k tabuli periodickou tabulku prvků..

"Vyčísli tu sloučeninu! a přidej oxidační čísla!"
já prej: "jedna a čtyři."
a milí: "jedna a čtyři .."
a me na to: " Ne obráceně.."

Dneska v dějepise..
já prý:" nejdřív by záhod a a potom bidet .. a dále SAVOO. je radost u nás posedět! xD "

poslední dobou je opravdu veselo a navíc jsem si obarvila vlasy..!
dneska jse udělala blbost? Ne jen jsem se konečně odhodlala .. a ono to nevyšlo ..:(

4. března 2009 v 18:24 | slečna |  chorobomyslné záchvaty
trošku mi to připomíná moje a Patovy přemety .. na lyžích samozdřejmě
ne nebudu na to myslet ..X(

Potkávám a zase obcházím tuto slečnu.. Stále ji vidím a přece jako bych nebyla s ní ani bez ní .. Je to jako mnoho let a přece je to jen rok! Co tu ještě píšu?! Já už přece něco udělala, takže výčitky svědomí by mi neměli říkat Dobrý den.. Zdravím už jenom odpuštění a Verushku, protože to je to nejmenší co mohu udělat..
kompenzace mých špatných nálad? proč mám pocit, že chci víc.. nechci jen tak nečinně stát.. Doteď jsem všechno nebrala na vědomí, ale když jsem asi po půl roce slyšela Verunku smát se, jako by se mi vybavilo pár týdnů života ..hodila jsem je za sebe? jako bych nechtěla být tím, co jsem byla .. Změnila jsem se? Změnila .. změnila? jak to poznám? Kdo mi řekne, jaká jsem byla..
myslím si snad, že sama před sebou obstojím s omluvou sama sobě? ne jsem jako nejvyšší soud.. nejvyšší instance, která neodpouští a neodpustí mi ani ona ani on, ani oni! Kdo mi odpustí, kdo mi ukáže cestu z toho kruhu, který mě uzavřel..?
Nezáleží na tom, co jsem řekla, stalo se .. stalo se toho mnoho.. stalo se toto, tamto ..
všechno má nějakou cenu.. emoce, peníze, sílu, energii, za všechno zaplatím! Za neúmyslný rozchod s ní platím jejím vztekem a Honzího trpělivostí .. jako by to nebylo dost, proč musím platit? Přece jsem nedostala žádnou službu ani statek? ne to je směnný obchod, kterému se říká život!
Stačilo by říct vzpamatuj se, ale já to nepochopím! nechci protože já toužím po tom mít zase spoustu kamarádů, který jsem ztratila .. Miishku, Verushku, Barunku.. co stojí za tím, že všechno odchází a nenásleduje to nová zkušenost? Minulost se poutá s budouctností a přítomnost jako by nebyla .. Doufám jen, že někdy bude chvíle, kdy si s Verunkou budu moct promluvit jako kamarádka a ne jako ta holka, která zradila sebe ..
Ten text není celý,a le jsou tam jen části vyjadřující to, co cítím ..
Chtěla bych, aby toto Verunka četla, chtěla bych,a by mě pochopila a to je věc, která se nemá stát .. :( Kdo by jí dal můj blog? Jak by to mohla pochopit, když asi ani nechce!

All I wanna do is walk away,
'Cause I don't wanna lie to you.
Something in your eye says "Please, Don't go…".
But I just wanna walk away..

(Vše co chci udělat, je odejít,
příčina je, že ti nechci lhát.
Něco ve tvém oku říká "Prosím, neodcházej..."
Ale já chci jen odejít.)

It doesn't matter what I'll say,
It doesn't matter what I'll do..
Can't make it right, even though I want, to

(Nezáleží na tom, co říkám,
nezáleží na tom, co dělám.
Nemůže to skončit správně, ačkoli chci.)

I lived through life, it wasn't fair..
I'll say good-bye because I..
Because I care.

(Já žila skrz život, nebyl to trh.
Rozloučím se, protože...
protože mi na tobě záleží.)

Chtěla bych aby toto četli .. Verushka a Honzí

3. března 2009 v 15:36 | slečna |  momentální pocit
Tak nějak málo tančím,
zpívám, brečím, líbám,
marně si hledám tep

Zpívám si tu písničku, která má tak úžasnej text? Doufám, že to změním, ale asi ne ..

Aspoň potápečem v hrnku se stát ..

Snaha neznamená vítězství.. Snažit se, snažit se a ? Nevyhrát? Ne to nemám ráda ..

A hloubku moře na dně talířů..

Napsala jsem jen necelé dva smysluplné řádky .. a stejně .. proč psát smysluplné věci? ...kdo mi vysvětlí, proč to tak je? proč se schovávám před holkou, která pro mě tolik znamenala, proč se vysmívám věcem, které mě bolí?

Všem strunám řeky toužím být tón ..

a kdo bude hrát na mě? Veru, Honzí, proč se mi vzdalujete? a ještě k tomu spolu.. jen já sama tam .. Všechno se nějak vzdaluje.. realita jako by ani nebyla a já si uvědomuju, že nežiju v tom snu, který jsem krásně vysnila, ale ve světě, kde je nenávist, láska, kamarádství, pomluvy .. Měla bych se smířit s tím, že jsem ztratila Verču,a le neumím to, sice pořád nadávám,ale každý škaredý slovo mě bolí, neumím o ní říkat hnusný věci, ne po tom, co se stalo.. Byla pro mě moc, řekla jsem jí věci, který nevěděl nikdo.. Prostě najk mi na tobě asi záleželo až moc a potom? Samo se to roztrhlo? Ne kdo to zavinil?

imaginární přítel