Ale Buďoo, ty jsi přece jenom můj .. aneb francouzsky rychle a zběsile, jak chodíme padesátkou a ty lyže ti přejedu a ty se pose** holka .. znamená lyžák v Lipové ..

28. února 2009 v 17:58 | slečna |  chorobomyslné záchvaty
Návraty jsou hnusná věc, tím víc, když musíte opustit super lidi, který jste si moc oblíbili a vrátit se do stereotypu, kdy musíte potkávat staré přátelel a s těmi ostatními? ne, jen možná občas potom zajedu sama do brna za Martinem a aničkou .. :)
Všechno bylo super, nevěřila jsem tomu, že zvládnu svůj první "tábor" bez lidí, který znám,a le hned první den v autobuse jsem si oblíbila Martina, se kterým jsme se později provázeli všude..s kikou jsem vycházela velmi dobře a na pokoji jsem spala s dalšíma čtyřma holkama a Kikou..
Sylvinka fakt úžasná holčena, která nám bohužel ve středu odjela do Alp .. fakt jsem s ní měla úžasné kecy jako ona forever ..
potom dvě holčeny, který jsme prvně považovaly za namyšlený máně .. Monča a Zdenda ..
Mončaa .. fakt dobrá obludka, stejně nejlepší její jízda na snowboardu, měli byste to vědět, protože ona si při tom amatérství obrazila ruku .. včera jsme jí to sundávaly z pracky s holkama a pokoušely si to na ni narvat!
Zdendaa. aneb Samara taky úžasný kecy a co na ní fakt miluju tak to její POLICIE triko ve kterým spala .. jako největší kecy ..
Anička.. strašně prdlá holčena .. prý ty jsi ale blondýna.. ne nic proti! xD jakože jízda na kotvě s tímhle střevem je úpe nejlepší stejně jako my dvě na lyžích to bylo mooc! xD

dalším mým objevem byl Martínek .. fakt super kluk,se kterým jsem si zažila věci.. jízda na kotvě s ním se ale nedala srovnat s nikým, ani Anička na něj neměla a večerní lyžování s tímto miloušem mě totálně bere .. jako domluvili jsme se, že jestli pojedeme i příští rok tak si vezmeme snowboard a doufám, že se někdy domluvíme a on a já půjdeme na prohlídku do brna ..
Martínkův brácha Tomášek měl sice 17, ale stejně chlape obdiv tebe na těch bladech to byla totální krutost .. prej dneska jsem vstal a spadl jako špalek.. nejvíc s tebou borec, jak seš sám tak tě nepřekonají ..
Dominik alias Buďaa.. taky uchvádlo z těch jeho keců prej teď by to chtělo nějakou pěknou snowboarďačku ... Peťoo (mmch to byl boreček)
Adam alias Hofec .. taky boreček občas z něho úpe sme uchcávali .. jako jeho styl lyžování nepřekonáte .. jako rychlost 30 km/h.. stejně nejlepší pozice na zádech aneb ve dne koukám na hvězdy protože lyžobely mě serou! XD
Dále basketbalisti Odra, Jára, Vojta .. ty jsem moc nepoznalal, ale neustále spali u náís na pokoji u oblud .. XD
Peťaa největší borec, sice měl trapné kecy s borcema,a le sám jako chcaní z něj úpe!
Vojta alias sekačka .. on mi málem zlomil zápěstí a udusil mě, kdyby mě Martínek nezachránil .. stejně jsem Marťu pak vyválela se sebou a Zdenem v posteli .. xD

Jako hory se velmi povedly, lyžování bylo každý den dvakrát,a el třikrát jsem šla na noční, kdy nám jednou nejely permice, což mě neskutečně štvalo, ale jako stejně nejvíc.. Na druhým jsem byla jen já s Marťem, ale stačili jsme si .. třetí s Aničkou i marťeem .. taky úpe sem uchcávala a hlavně když jsme pak zajeli na sjezdovku, ketrá nebyla osvětlená a byla přísně zakázaná a tam jsme koukali na hvězdičkyy .. Jako ve dne taky super ne, stejně potom už ta sjezdovka slušně namrzala a když jsem to jela corssem přes hrany tak to podkluzovalo úpe nehorázně .. stejně nejvíc hláška : " tvl vždyť první den jsi dělala obloučky přes celou sjezdovku a teď jezdíš normálním šusem .."
Jako jeden den jsme jeli do Petříkova a tam taky slušný kecy ne? na spodu červené sjezdovky normálně černej šuš .. xD no zítra ještě napíšu .. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 skleníková kytička skleníková kytička | Web | 28. února 2009 v 19:10 | Reagovat

ahojky, nerada si s lidmi z blogu píšu na icq, ztratí to to kouzlo :) raději jsem pro komunikaci přes commenty. díky. jinak fotky mám v jednom z předešlých článků tak se mrkni a můžeš vyjádřit svůj názor.

tyjo ty hory musely bejt super, asi sis to dost užila, to je dobře :)

2 skleníková kytička skleníková kytička | Web | 1. března 2009 v 13:27 | Reagovat

no ano, je to jediný problém, ale dost zásadní.. ale já už to nechci řešit. budu se snažit bejt lepším člověkem, aby mě měl stále tak rád :)

3 Lil' princess of darkness xD ne kecyy tvoje milující Petinkaa xD Lil' princess of darkness xD ne kecyy tvoje milující Petinkaa xD | 1. března 2009 v 13:48 | Reagovat

Hou tak to musel byt mazec xD jsem rada ze sis to uzila :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.