Z mnohého vědění mnoho smutku (bible)

19. ledna 2009 v 15:42 | slečna_neznámá^^ |  momentální pocit
Ne vůbec jsem si nepřipadala zklamaně a nešla jsem schválně cestou, kterou nikdo nechodí, abych si mohla číst v učebnici dějepisu, kterou mi darovlala profesorka Fránková abych se měla z čeho učit na olympiádu. Ne vůbec jsem nebrečela, ne vůbec jsem si nedělala hlavu a nepřemýšlela pořád nad tím problémem,který nedokážu vyřešit a asi ani nemá cenu ho řešit!
Všechno jsem pokazila nějakou věcí, která bohužel mému myšlení stále uniká a já nevím, proč se tak stalo, všechno už jsem probrala od začátku do konce a nedocházím k výsledku proč!

Jak je smutné utěšovat se myšlenkou, že jiní jsou na tom hůř. (Oscar Wilde)

Být šťastný znamená mít to, co srdce potřebuje. (Jörg Zink)

Láska nás činí mocnými vůči druhým, avšak bezmocnými vůči sobě. (André Brie)

Nějakmi i uniká to, co mě trápí,a le doufám, že po tom, co jsem si napsala do deníčku všechno co vím, se k tomu doberu, i kdyby mi to mělo zabrat bůhví kolik času!
Zbytkové emoce jsou v normálu, teda tím myslím školu, jen jsem zjistila, že nemám chut se bavit s těma lidma, kterým jsem takovou dobu říkala kamarádi a bez kterých jsem nemohla žít, ještě před pár dny jsem je milovala ted je ignoruju!

Zkoumáme-li všechny velké pravdy, zjistíme nakonec, že jsou jednoduché a snadno pochopitelné. Pokud ne, nejde o velké pravdy. (Napoleon Hill)

Všechny velké pravdy se doopravdy skrývají v nás a tak musíme dát průchod tomu uvnitř, co říká prvadu a miluje..


http://www.nataliedee.com/033006/totally-great.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Infary Infary | Web | 19. ledna 2009 v 18:31 | Reagovat

co se to děje? já tohle se spolužákama a kamarádama zažívala dřív jak před rokem, teď další holka a ještě ty. tohle bude divný rok

taky mě často něco trápí a já nemůžu dojít na to co..znepokojuje mě to =(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.