štěstí je umění být spokojen ..

11. ledna 2009 v 18:53 | slečna_neznámá^^ |  momentální pocit
Všechno se mění a já se rozhodla změnit s ze dne na den.. už nikdy nebudu ta stará Veronica .. prostě změním se, kvůli sobě, kvůli okolí, kvůli rozhovoru mezi mnou a mým otcem, mému pesimismu a mé touze vítězit sama nad sebou..
Zítra vejdu do školy a ostatní to sice nepoznají,a le budu jiná.. Díky, že jsem si založila deník, který ted tahám všude s sebou, kterému mohu říct všechno... To je to, co mi chybělo ..!
↑ Lilly myslím, že pro mě víc znamená naive ale i toto ..↑
Nějak jsem si uvědomila velkou chybu, odlučovala jsem se od okolí a stavěla na odiv to, co za obdiv nestálo, snažila jsem se vystavět svůj život na lžích a lhala jsem si sama sobě do rukávu.. to se mi nevyplatilo a ted vím, že to není to co chci!
↑ tuhle skupinu jsem jednu dobu milovala a doted mě její hudba irituje k různým pocitům a vzpomínkám z dob, kdy jsem ještě neviděla sama do sebe ..↑

takže vážení změna nastává! Připravte se na slečnu_neznámou, ne už slečnu_která není, nebo dokonce mill_mimi

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Infary Infary | Web | 12. ledna 2009 v 17:56 | Reagovat

velký deník všude sebou? aby jsi tam mohla vypsat svoje aktuální pocity emoce a nebo prostě jen jakoukoliv kravinu! jo, tak to jde taky a aspoň budeš mít přehled svých nálad a citů. Vážně je velký? a je kroužkový? s obrázkem=)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.