Stále mimo ..

8. ledna 2009 v 17:14 | slečna_neznámá^^ |  chorobomyslné záchvaty
A čeho se vlastně bojíš?
Zodpovím otázku, která vypadá jednoduše, ale u mě zahrnuje mnohem víc, než jen jednoduchou odpověd!
Bojím se, že ztratím jediné lidi, kteří jsou mi ještě drazí, svoje přátele a speciálně jednoho, kterého miluju, ale nedokážu se chovat jinak než jako hloupoučká husička, která si pouze z čehokoliv utahuje a ráda si hraje na chytrou.. Mám pocit, že to nejsou oni, kdo by se měl polepšit,a le já.. já sama se stávám hnusnou a zatrpklou husou ..
Prostě pořád na všechny žárlím, mám problém udržet toto všechno uzdě a proto se všechno děje .. Ne proto, že bych to chtěla, že by to chování bylo uvědomělý.. Prostě se chovám jako normálně a z toho se vymění všechno.. začnu do všech rýt a mít blbý kecy.. potom dojdu domů a všechno si uvědomím, začnu brečet a tak to je pořád!
Další věc, které se obávám je, že se celej svět, který si tak pracně buduji se zhroutí, prostě si podtrhnu sama jeden kousek a všechno spadne .. Nerada začínám od začátku a protože se pohybuju jako slon v porcelánu, tak se domeček dost houpe a základy už moc dlouho nevydrží!.. prostě je to všechno moc křehký, pro někoho jako já!
Dále mám docela pocit, že se mi hroutí můj systém ve škole, ne že bych měla horší známky, ale začínám mín vycházet i s učiteli .. nebo mi to příjde, ostatní mi tvrdí, že ne .. Všichni se mi snaží namluvit, že se nic nezměnilo ..
Taky hrozně žárlím a nejenom na toho jednoho člověka, ale i na svoje ostatní přátele a to kvůli úplným blbostem .. jako třeba, že nic nevím o tom, o čem si povídají, ale není to žárlivost jako taková, je to něco jiného! A s milím jsem se dneska kvůli své žárlivosti pohádala .. nějak už mi není moc dobře a to mě děsí!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 D31W0§ D31W0§ | 8. ledna 2009 v 19:41 | Reagovat

Celkem vhodná písnička, však víme, že? =)

2 Infary Infary | Web | 10. ledna 2009 v 19:03 | Reagovat

já taky žárlím. hrozně moc, sice se to snažím omezovat, ale zrušit úplně to nejde. žárlím také kvůli hloupým věcem, ale už jsem si zvykla. já už většinu přátel ztratila, takže vím jaké to je.

zkus do nich nerýt.. zkus odpustit nebo prostě se zachovat jinak než do nich rýt a mít blbý kecy který to zhoršují. já vím, slova jsou lehký, ale činy se provádějí špatně. však na to máš celý život, ať už s těmito přáteli či jinými

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.