Jestli tu nejsi.. vlastně ne.. ! Aneb když si opravdu nevíte rady ani pomoci

7. ledna 2009 v 20:24 | slečna_neznámá^^ |  momentální pocit
Hallo,
nikdy jsem se necítila tak lehce, prostě se mě nic nedotýká a já nemám potřebu s někým mluvit a o nic se nezajímám a všechno jde vedle mě! Pasivní jednání .. tak se tomu říká!
po tom, co jsem byla dneska dokonale ponížena učitelkou a vlastně i sama sebou, jsem se rozhodla, že se nebudu zabývat tím, co se stane. Nějak už nechci řešit nic a chci jen volně dýchat! je to jen momentální pocit, ale je toho na mě moc. Mám strach, že to sama nezvládnu!
každopádně zítra píšeme test z matiky, kterej nedopadne dobře ..
nevěřím tomu, že jsem takto propadla .. ty slyzy, který poslední dobou jen tak pro nic prolívám jsou moc horký.. nechci se tu litovat, ale nemám jiné východisko než plakat a představovat si vše lepší.. mimochodem písnička od Sama Sparro všichni asi znáte, ale toto mi pomáhá ..

Vlastně jak mi dneska Honzík nabádl hru Milionář tak to udělám i já ..
Co myslíte, že mám udělat:
a) začít vše řešit
b) přestat se trápit
c) dál plakat a řešit to až moc
d) dokončit všechno, co začalo

jen jedna odpověd je správná podle mě,a le zajímá mě Váš názor!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 D31W0§ D31W0§ | 7. ledna 2009 v 20:52 | Reagovat

Nejlepší bude úplně poslední řešení - odpověď s písmenem "Z" - přebrat si, co za to trápení stojí a co ne, co je nejduležitější,  ty nejzávažnější problémy začít řešit. Doufat i v dobré, nejen ve zlé, snažit se na to co nejvíce nemyslet... Můj názor, můj návrh, moje rada... Ale pořád zbývají možnosti a),b),c),d). Je na tobě, která se ti nejvíc zamlouvá! Jinak máš u sebe ještě osobu, která s tebou bude pořád, i když jí třeba to slaboučký srdíčko z břicha vyřízneš,  můžeš možnosti i zkombinovat... Ten život, ty chvíle jsou tvoje, je na tobě, jak s nimi vynaložíš... Ale není láska bez bolesti.  Aneb: Kdyby nebyla láska, nemusel by se člověk trápit. Po všem zlém je nakonec všechno dobré, kdybys byla jen šťastná, neužívala by sis radosti, ikdyž bych rád,kdyby ses netrápila.        Con confianza - Mr. _H    =*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.