Leden 2009

Myšlenka .. můj první pokus o báseň .. omluvte to!

21. ledna 2009 v 18:45 | slečna_neznámá^^ |  chorobomyslné záchvaty
Myšlenka

Myšlenku černou zahání
jen další nové poznání,
jenž aktivita nemilá
v srdci ti dávno pohřbila.

Myšlenka černá zahání
jen krásné nutné poznání,
jenž aktivita nemilá
jak v zem do rovu pohřbila.

Myšlenky, bílé poznání
jenž s černou se tam pohaní,
jak anděl s ďáblem proti jsou,
v tvé duši navždy zůstanou.

Myšlenky, bílé poznání
jenž s černou dál se vyhání,
jak anděl s ďáblem v sporu jsou
kradou neprostupnou se tmou.

Myšlenky jako ptáci jsou,
uletí nebo zůstanou.
Snad zakusíš to poznání,
jenž černá vrána zahání!

Okus i prospast
i bolest zlou,
nechť bílé pocity ti zůstanou.
to bílé, bílé poznání
vránu bláznivou zahání.



Všude okolo mě je milion tváří a přece dál volím tu jednu, možná víc, které znám! Ne nejdu nikam ..

20. ledna 2009 v 19:18 | slečna_neznámá^^ |  chorobomyslné záchvaty
Bez vysvětlení,a le po hlavě se vrhám do té nové věci, která mě posedla a kterou se pokouším zahnat myšlenku na to, co jsem podvědomě nazvala špatným! Nějak se snažím být pozitivní a všechno, co jde vytlačit z mysli a myslet si, že všechno, co ted je mě těší a já se bavím ..
Ne, že bych to zvládalal v plném rozsahu, ale jinak si myslím, že pokusy, které se setkávají s metou "Úspěch" budou přibývat a všechno, co se stane bue v tom nejlepším slova smyslu!
Všechny ideály za které bojuju stvárním jedním nápisem "ŠTĚSTÍ" a ten i přesto, že je v dáli budu hledat a postupně nebo taky možná potupně se vrhat do nových věcí!

Nikdy nevysvětlujte. Přátelé to nepotřebují a nepřátelé vám stejně neuvěří. (leonardo da Vinci)

Kdo přemůže svůj hněv, ten přemůže i nepřátele.

Nepřátelé jsou všude.. Nikdo doopravdy neví, komu věřit a komu ne, ale já vím, že mám jednoho nebo možná dva lidi, kterým bezvýhradně věřím!


Na světě mám jen jednoho skutečného nepřítele -a to jsem já sám. (Christian Morgenstern)


Z mnohého vědění mnoho smutku (bible)

19. ledna 2009 v 15:42 | slečna_neznámá^^ |  momentální pocit
Ne vůbec jsem si nepřipadala zklamaně a nešla jsem schválně cestou, kterou nikdo nechodí, abych si mohla číst v učebnici dějepisu, kterou mi darovlala profesorka Fránková abych se měla z čeho učit na olympiádu. Ne vůbec jsem nebrečela, ne vůbec jsem si nedělala hlavu a nepřemýšlela pořád nad tím problémem,který nedokážu vyřešit a asi ani nemá cenu ho řešit!
Všechno jsem pokazila nějakou věcí, která bohužel mému myšlení stále uniká a já nevím, proč se tak stalo, všechno už jsem probrala od začátku do konce a nedocházím k výsledku proč!

Jak je smutné utěšovat se myšlenkou, že jiní jsou na tom hůř. (Oscar Wilde)

Být šťastný znamená mít to, co srdce potřebuje. (Jörg Zink)

Láska nás činí mocnými vůči druhým, avšak bezmocnými vůči sobě. (André Brie)

Nějakmi i uniká to, co mě trápí,a le doufám, že po tom, co jsem si napsala do deníčku všechno co vím, se k tomu doberu, i kdyby mi to mělo zabrat bůhví kolik času!
Zbytkové emoce jsou v normálu, teda tím myslím školu, jen jsem zjistila, že nemám chut se bavit s těma lidma, kterým jsem takovou dobu říkala kamarádi a bez kterých jsem nemohla žít, ještě před pár dny jsem je milovala ted je ignoruju!

Zkoumáme-li všechny velké pravdy, zjistíme nakonec, že jsou jednoduché a snadno pochopitelné. Pokud ne, nejde o velké pravdy. (Napoleon Hill)

Všechny velké pravdy se doopravdy skrývají v nás a tak musíme dát průchod tomu uvnitř, co říká prvadu a miluje..


http://www.nataliedee.com/033006/totally-great.jpg

Všichni lžou.. jen já jsem k sobě stále upřímná!

15. ledna 2009 v 15:07 | slečna_neznámá^^ |  chorobomyslné záchvaty
Kdo si lže do kapsy vyhrál!
Všichni se staví k problémům jinou částí těla než by měli a to mě trápí nejvíc..
Přece nemůžu řešit problémy s hlavou zahlcenou osbními pocity a postřehy "ze zákulisí" tomu se už potom neříká objektivita, kterou tolik požaduju já i ostatní lidé! miluju ten pocit, kdy vím, že mi lžou, všichni jsou inkognito a prostě něco plácnou..
Vždyt ona mě ani nezná a neví, že lžu.. pocit, který je jim vidět v tváři! Mluvíte s nimi už 8 let skoro každý den a oni se snaží zatajit něco, co nejsou schopni! Herecké schopnosti posledních generací mizí i s talentem! Takže mezi námi nejsou tak dobří herci, kteří by mohli pocity skrývat za masku!

Krásný pocit, že jsem v bezpečí prasknul a můj deníček se bude asi plnit jen nápisy: " Nevím na čem jsem, všichni lžou!"

Brečela bych, ale už nemůžu.. Všechny slzy na dnešek jsem stačila vyčerpat a křičet taky nemůžu! Prosím nechte mě odejít .. za tím bílým světlem! Za tou spásou, která by mi ulehčila..!


Můj deník a já .. aneb jak pokračuje proměna!

13. ledna 2009 v 19:03 | slečna_neznámá^^ |  chorobomyslné záchvaty
Proměna mého já pokračuje echm .. snad zdárně.. to by měli soudit jiní .. Ale já osobně se nsažím a moje snaha koukám někam dál na ten vysněný obraz.. Dnešní den mě nějak uspokojil, test z dějepisu byl primitivní a matematika nsad nebyla nejhorší písemnkou, kterou jsem napsala. Co mi však nepřidává štástných úsměvů na tváři je nálada několika lidí a taky moje zbabělost promluvit si s jednou slečnou, se kterou se už dlouho hádám a nějak nemůžeme najít řešení, které by odpovídalo dané situaci!
Lady Gaga je pro mě vzor, vypadat jako ona byla bych štastná,a le to se mi nepovede! No stejně budu vždycky ta škaredá, ale zpravila jsem si dneska sebevědomí, když jsem viděla holku bráchy Honzíka ... oproti ní jsem vypadala í já dobře!

Prostě mi držte pěsti a já se jdu učit, protože si zrovna ted všichni vymysleli testy ..

deine slečna_neznámá

štěstí je umění být spokojen ..

11. ledna 2009 v 18:53 | slečna_neznámá^^ |  momentální pocit
Všechno se mění a já se rozhodla změnit s ze dne na den.. už nikdy nebudu ta stará Veronica .. prostě změním se, kvůli sobě, kvůli okolí, kvůli rozhovoru mezi mnou a mým otcem, mému pesimismu a mé touze vítězit sama nad sebou..
Zítra vejdu do školy a ostatní to sice nepoznají,a le budu jiná.. Díky, že jsem si založila deník, který ted tahám všude s sebou, kterému mohu říct všechno... To je to, co mi chybělo ..!
↑ Lilly myslím, že pro mě víc znamená naive ale i toto ..↑
Nějak jsem si uvědomila velkou chybu, odlučovala jsem se od okolí a stavěla na odiv to, co za obdiv nestálo, snažila jsem se vystavět svůj život na lžích a lhala jsem si sama sobě do rukávu.. to se mi nevyplatilo a ted vím, že to není to co chci!
↑ tuhle skupinu jsem jednu dobu milovala a doted mě její hudba irituje k různým pocitům a vzpomínkám z dob, kdy jsem ještě neviděla sama do sebe ..↑

takže vážení změna nastává! Připravte se na slečnu_neznámou, ne už slečnu_která není, nebo dokonce mill_mimi


Stále mimo ..

8. ledna 2009 v 17:14 | slečna_neznámá^^ |  chorobomyslné záchvaty
A čeho se vlastně bojíš?
Zodpovím otázku, která vypadá jednoduše, ale u mě zahrnuje mnohem víc, než jen jednoduchou odpověd!
Bojím se, že ztratím jediné lidi, kteří jsou mi ještě drazí, svoje přátele a speciálně jednoho, kterého miluju, ale nedokážu se chovat jinak než jako hloupoučká husička, která si pouze z čehokoliv utahuje a ráda si hraje na chytrou.. Mám pocit, že to nejsou oni, kdo by se měl polepšit,a le já.. já sama se stávám hnusnou a zatrpklou husou ..
Prostě pořád na všechny žárlím, mám problém udržet toto všechno uzdě a proto se všechno děje .. Ne proto, že bych to chtěla, že by to chování bylo uvědomělý.. Prostě se chovám jako normálně a z toho se vymění všechno.. začnu do všech rýt a mít blbý kecy.. potom dojdu domů a všechno si uvědomím, začnu brečet a tak to je pořád!
Další věc, které se obávám je, že se celej svět, který si tak pracně buduji se zhroutí, prostě si podtrhnu sama jeden kousek a všechno spadne .. Nerada začínám od začátku a protože se pohybuju jako slon v porcelánu, tak se domeček dost houpe a základy už moc dlouho nevydrží!.. prostě je to všechno moc křehký, pro někoho jako já!
Dále mám docela pocit, že se mi hroutí můj systém ve škole, ne že bych měla horší známky, ale začínám mín vycházet i s učiteli .. nebo mi to příjde, ostatní mi tvrdí, že ne .. Všichni se mi snaží namluvit, že se nic nezměnilo ..
Taky hrozně žárlím a nejenom na toho jednoho člověka, ale i na svoje ostatní přátele a to kvůli úplným blbostem .. jako třeba, že nic nevím o tom, o čem si povídají, ale není to žárlivost jako taková, je to něco jiného! A s milím jsem se dneska kvůli své žárlivosti pohádala .. nějak už mi není moc dobře a to mě děsí!



Jestli tu nejsi.. vlastně ne.. ! Aneb když si opravdu nevíte rady ani pomoci

7. ledna 2009 v 20:24 | slečna_neznámá^^ |  momentální pocit
Hallo,
nikdy jsem se necítila tak lehce, prostě se mě nic nedotýká a já nemám potřebu s někým mluvit a o nic se nezajímám a všechno jde vedle mě! Pasivní jednání .. tak se tomu říká!
po tom, co jsem byla dneska dokonale ponížena učitelkou a vlastně i sama sebou, jsem se rozhodla, že se nebudu zabývat tím, co se stane. Nějak už nechci řešit nic a chci jen volně dýchat! je to jen momentální pocit, ale je toho na mě moc. Mám strach, že to sama nezvládnu!
každopádně zítra píšeme test z matiky, kterej nedopadne dobře ..
nevěřím tomu, že jsem takto propadla .. ty slyzy, který poslední dobou jen tak pro nic prolívám jsou moc horký.. nechci se tu litovat, ale nemám jiné východisko než plakat a představovat si vše lepší.. mimochodem písnička od Sama Sparro všichni asi znáte, ale toto mi pomáhá ..

Vlastně jak mi dneska Honzík nabádl hru Milionář tak to udělám i já ..
Co myslíte, že mám udělat:
a) začít vše řešit
b) přestat se trápit
c) dál plakat a řešit to až moc
d) dokončit všechno, co začalo

jen jedna odpověd je správná podle mě,a le zajímá mě Váš názor!


můj vzor..

4. ledna 2009 v 18:13 | slečna_neznámá ^^ |  chorobomyslné záchvaty
HALLO,
do Nového roku přeji všem všechno nejlepší a víc se tím zabývat nebudu, nemám ráda předsevzetí, protože je stejně poruším..
ale raději bych se věnovala tématu můj vzor.. Máte svůj vzor? Myslím, že je důležité mít vzor. Člověk je sice originál, ale vzor není od toho abychom ho kopírovali, ale aby nás podporoval v touze být lepší..
nemusím českou hudbu, ale toto je pěkný!
popravdě řečeno vzory typu Britney Spears se mi nějak vyhnuly, myslím, že toto není vzor pro mě, ale jak víme, každý je jiný!
Kdopak by hádal, že si vyberu za vzor
SIRA WILLIAMA OSLERA
no vlastně asi nevíte, kdo to je .. ne že bych se Vám divila, nemůžeme znát všechno, všechny ..
Sir William Osler byl lékař. On byl nazýván jedním z největších ikon moderní medicíny, otec moderní medicíny.
je toho o něm známo mnohem víc, ale tyto informace za všechny .


popřemýšlejte o svých vzorech
slečna