no one.. I know this is the part I hate too much.. I cannot wait more longer ..

25. prosince 2008 v 18:28 | slečna _neznámá ^^
Jako uvítaání by se možná hodilo ahoj, ale já jsem nikdy nebyla dobrý řečník, ne nebyla jsem to já, ten, kdo rád mluví.. Sice mi všichni tvrdí, že jsem jako řečník dobrá, ale ten pocit, že nevím na čem jsem a jestli mě " moje publikum" sleduje a zajímá je to, mě vždycky ničí..
No vlastně bych měla říct, že se jmenuju Veronika už asi 13 let a 10 měsíců.. Žiju v městě poblíž Brna, víc to raději specifikovat nebudu .. Bloguju už asi 2 roky, mezitím jsem vystřídala 5 blogů, z čehož vyplývá, že tento je můj šestý .. echm není to moc, ale mně to stačí!
To, jak dlouho tu vydržím záleží na tom, jak mi sedne doména a jak se bude vyvíjet můj život.. Blogy měním většinou podle toho, jak se vyvíjí situace, při každém dalším výkyvu, tedy nějakém větším se dostanu na nový blog!
Ten poslední, blíže nespecifikovaný mě zasáhl ne ve špatném slova smyslu.. radostné chvíle přicházejí a zase odcházejí a já si je užívám, dokud můžu a dokud chci ..

Miluju svět, který neexistuje, protože jsem si ho vysnila, tak mě pochopte a nedivte se tomu moc ..
vaše
slečna_neznámá with love
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Infary Infary | Web | 28. prosince 2008 v 12:25 | Reagovat

nevím proč jsi změnila adresu ale plně to respektuji a s radostí si tě přepíšu v oblíbených stránkách protože tam i nadále budeš. není to moc? jaj :D v tom případě já jsem totálně pod úrovní, blog na kterém se nacházím je můj druhý a taky bloguju víc jak dva roky =)

tak ať se ti tu líbí, protože nové začátky jsou i novým dobrodružstvím

2 S e e m l y S e e m l y | Web | 8. ledna 2009 v 17:30 | Reagovat

Nemám moc přehled kdo jsi .. :DD Mám v tom zmatek... Kdyžtak se ozvi na ICQ :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.