Prosinec 2008

volnost, která spoutává .. chlad, který dokáže zahřát ! normální nadpis.. u mě nemožné!

30. prosince 2008 v 8:50 | slečna _neznámá ^^ |  chorobomyslné záchvaty
jak říká můj tatínek a maminka si ráda přisadí, kdyby nebyly ryby, nemuseli by být rybníky..
Kdyby nebyla láska, nemusel by se člověk trápit, ale také by nezažil mnoho dobrých věcí.. Kdyby nebyl smutek, člověk by možná nesmutnil, ale zase by nevěděl, že všeho si musí vážit! Všechno, co máme, jsme dostali možná jen tak a možná jako poučení, jediné, co nkdy nezjistíme, zda je pravdivá první nebo druhá možnost!

Vím, že hodně z vás ta písnička nezaujme, ale já mám Eve moc ráda ..
Vlastně jsem se tu ještě nevyjádřila ke těmto Vánocům že? a to ta doba není až tak daleko! Vánoce se mi poslední dobou nejeví jako svátky klidu a míru, ale materiálnosti .. Prosě čím víc dárků, tím lépe, ale občas dokáže zahřát, že si na Vás někdo vůbec vzpomněl .. Přece nejde jen o to, zda ta kabelka stála 500 nebo 1000, jde o to, jakou ji shledává ten druhý člověk .. Prostě mi nikdo nevymluví, že se Vánoce nezměnili a taky tím, jak mi přibývají roky zjistuju, že to bylo celé jen o té dokonalé iluzi, kterou na mě nahráli rodiče, to ta mě na Vánocích přitahovala ..

Takže k tomu, co jsem dostala .. asi 12 triček.. potom hrozná kvanta kosmetiky, peníze, voňavky, knihy .. z těch bych vypíchla pouze Dr.House, kterého jsem si opravdu moc přála!
Ted tu sedím v tričku s pandou, které nebylo moje, ale JEHo a které jsem si vyškemrala a voním jako on!

krásné to životní zkušenosti ..

28. prosince 2008 v 12:33 | slečna _neznámá ^^
HALLO,
sentimentalita, která čisší z nadpisu i mého chování je zřejmá a proto se pokusím sentimentální nebýt,a le jsem že?
Vlastně jsem si včera vzpomněla na svoje dětství a začala jsem se chovat trošku dětinsky.. Zpívala jsem a tancovala abylo tzo opravdu působivé .. představte si rybu na suchu, jak sebou tak plácá.. No tak nějak podobně jsem vypadala já při svém tanci- netanci.. No a zpěvem jsem připomínala tak trochu slavíka, kterého momentálně bolí hlasivky, ale zase jsme se všichni nasmáli! možná to bylo také způsobeno tím, že ti, co ještě šli se mnou teda můj tatínek a teta, byli značně posilněni alkoholem, ale nebyli opilí ani podnapilí, prostě si jen dali skleničku vína ..

životní zkušenosti moc nemám nebo aspon si nemyslím, že bych byla nějaká životem zkoušená osoba.. Ale možná, že si později až budu starší vzpomenu na svoje myšlenky ve věku 13 let

no one.. I know this is the part I hate too much.. I cannot wait more longer ..

25. prosince 2008 v 18:28 | slečna _neznámá ^^
Jako uvítaání by se možná hodilo ahoj, ale já jsem nikdy nebyla dobrý řečník, ne nebyla jsem to já, ten, kdo rád mluví.. Sice mi všichni tvrdí, že jsem jako řečník dobrá, ale ten pocit, že nevím na čem jsem a jestli mě " moje publikum" sleduje a zajímá je to, mě vždycky ničí..
No vlastně bych měla říct, že se jmenuju Veronika už asi 13 let a 10 měsíců.. Žiju v městě poblíž Brna, víc to raději specifikovat nebudu .. Bloguju už asi 2 roky, mezitím jsem vystřídala 5 blogů, z čehož vyplývá, že tento je můj šestý .. echm není to moc, ale mně to stačí!
To, jak dlouho tu vydržím záleží na tom, jak mi sedne doména a jak se bude vyvíjet můj život.. Blogy měním většinou podle toho, jak se vyvíjí situace, při každém dalším výkyvu, tedy nějakém větším se dostanu na nový blog!
Ten poslední, blíže nespecifikovaný mě zasáhl ne ve špatném slova smyslu.. radostné chvíle přicházejí a zase odcházejí a já si je užívám, dokud můžu a dokud chci ..

Miluju svět, který neexistuje, protože jsem si ho vysnila, tak mě pochopte a nedivte se tomu moc ..
vaše
slečna_neznámá with love